Při pobytu v našem hotelu můžete pustit z hlavy i starosti o stravování. To Vám velmi rádi nabídneme nejen v hotelové restauraci Atrium, kde si můžete dopřát bohatou snídani, oběd i večeři. V našem komplexu jsou Vám k dispozici i další restaurace, bary či kavárna.

RESTAURACE ATRIUM

Snídaně se podávají od 7.00 do 10.00 hodin, obědy od 12.30 do 14.30 a večeře od 17.30 do 20.30 hodin.

Vítejte v srdci našeho hotelu - v restauraci Atrium. V otevřeném a vzdušném prostoru vyhrazeném pro hotelové hosty, Vám naservírujeme pochoutky z naší kuchyně. Nenechte si ujít snídaně a večeře v podobě bohatých švédských stolů v restauraci přizpůsobené i rodinám s dětmi.

Více informací

K snídani se můžete těšit na čerstvá vejce, sýry, šunky, párečky, klobásky, křupavé pečivo i pečivo bez lepku, zdravé müsli a jogurty, bohaté porce ovoce a zeleniny i něco sladkého na zub. Nebudou chybět ani nápoje. Nabídneme Vám džusy, čaje, kávu, vodu či horkou čokoládu.

Na oběd si můžete každý den vybrat ze dvou polévek a čtyř hlavních jídel. Nebude chybět ani jídlo pro vegetariány. Oběd můžete zakončil sladkou tečkou v podobě dezertu dle denní nabídky.

K večeři nabízíme bohatý výběr z české i zahraniční kuchyně. Maso na různé způsoby, omáčky, přílohy všech druhů, vařenou, čerstvou i grilovanou zeleninu, ale i smažené pokrmy a sladké tečky v podobě například luxusních palačinek.

Otevírací hodiny
Snídaně 7.00 - 10.00
Obědy 12.30 - 14.30
Večeře 17.30 - 20.30

LOBBY BAR

Otevřeno denně od 9.00 do 01.00 hodin

Dobrá káva, kvalitní drinky a chutné zákusky. Hledáte-li poklidné místo na posezení s přáteli u kávy nebo večerního koktejlu, zavítejte do našeho Lobby baru. Nemůžete ho minout. Uvítá Vás hned u vchodu do hotelu poblíž recepce. Usaďte se a pobavte se se svými přáteli či obchodními partnery za tichého šumu vody z blízké fontány.

Více informací

 

 

 

 

Otevírací hodiny
Denně 09.00 - 01.00

RESTAURACE NOSTALGIA

Otevřeno denně od 11.00 do 23.00 hodin

Restaurace v jedinečném stylu s bohatou nabídkou italské kuchyně Vás zve k posezení! Vychutnejte si křupavou pizzu, lahodné těstoviny, čerstvé saláty či rizoto, a to vše zapijte kvalitním vínem nebo domácí limonádou.

Více informací

Vstupte do zábavní části CENTRA BABYLON a zavítejte do restaurace Nostalgia.

U nás si vychutnáte pravou italskou kuchyni v retro prostorách vybavených dětským koutkem pro zabavení malých rošťáků i salonkem pro hosty toužící po soukromí.

V restauraci je možné uspořádat různé akce dle vašeho přání. Máte-li chuť uspořádat zde například oslavu narozenin, neváhejte a zavolejte.

Otevírací hodiny
Denně 11.00 - 23.00

BANANA CAFÉ

Otevřeno denně od 10 do 20 hodin

Při aktivním pohybu a dovádění ve FUNPARKU pořádně vyhládne, a tak je třeba doplnit energii. Naše občerstvení nabízí dětem i dospělým velký výběr snacků jako jsou sendviče, hot dogy, tortily a wrapy, ale i výživných jídel v podobě oblíbených těstovin, noků, pizzy a dalších dobrot. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na zeleninu.

Více informací

Děti zahřátí pohybem a hrou se jistě nadšeně zchladí populární kuličkovou zmrzlinou ICE’N’GO či ledovou tříští. Potřebné tekutiny si mohou doplnit i osvěžujícími nápoji od Kubíka. Rodiče si jistě rádi odpočinou třeba u kávičky a dezertu.

 

Otevírací hodiny
Denně 10.00 - 20.00

RESTAURACE JIZERKA

Otevřeno denně od 8.00 do 10.00 a od 11.00 do 16.00 hodin

V samoobslužné restauraci Jizerka vám nabídneme jídelní menu na celý týden, saláty a vynikající dezerty z naší cukrárny.

Více informací

Vítejte v restauraci Jizerka. V zábavní části CENTRA BABYLON Vám nabídneme menu s bohatým výběrem masa, příloh, zeleniny i čerstvých domácích dezertů.

Ve všední dny Vám připravíme zvýhodněné menu, které zahrnuje polévku a hlavní chod z naší nabídky. Od pondělí do pátku Vás též rádi uvítáme i na snídani od 8 do 10 hodin.

Otevírací hodiny
Denně 8.00 - 10.00 a 11.00 - 16.00

KAVÁRNA KRÁLOVSKÁ ZAHRADA

Otevřeno denně od 9.00 do 19.00 hodin

Nechte se zlákat vůní čerstvé kávy a domácích zákusků z naší Královské zahrady. Kavárna Vám nabízí příjemné posezení v zábavní části CENTRA BABYLON. Usaďte se a vychutnejte si některý z našich koktejlů nebo vyzkoušejte všechny příchutě nejstudenějšího dezertu na světě - oblíbené "kuličkové" zmrzliny ICE´N´GO.

Více informací

Zatímco Vy budete relaxovat u kávy či jiného nápoje, děti se mohou projet ve vláčku nebo si pohrát v dětském koutku od Kubíka.

 

Otevírací hodiny
Denně 9.00 - 19.00